Pescuit Mures-Crapulmuresean

pescuit pentru mureseni si nu numai

Acasaportal*CalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Caut sa inchiriez catapulta pe trepied sau spod

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
kosashu

Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/09/2011
Varsta : 36
Localizare : Ungheni

MesajSubiect: Caut sa inchiriez catapulta pe trepied sau spod   Joi Mai 03, 2012 1:10 am

Salutari! Caut sa inchiriez o catapulta pe trepied pentru 3 zile, la sfarsitul lunii mai pentru un concurs. Cine are si este dispus sa mi-o imprumute, chiar si contra cost, il rog sa ma contacteze. Promit ca o sa am mare grija de ea:!: Exclamation Exclamation M-ar mai interesa si o lanseta spod (cu sau fara mulineta) in acelasi regim. Mi-as cumpara (si o sa imi cumpar) eu un spod, dar momentan am banii investiti in alte scule de pescuit si am cam ajuns la limita bugetului, caci nuntile ma omoara........ Cine vrea sa ma ajute, il rog sa ma contacteze pe forum sau la telefon 0746177588. Fum din frane Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Kuti

Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Caut sa inchiriez catapulta pe trepied sau spod   Vin Mai 11, 2012 12:58 am

ca sa nu mai deschid alt topic va rog sa ma ajutati cu un sfat,de unde as putea sa fac rost de elastic pt o catapulta??
Caut si nu gasesc,toate elasticele sa apeleze la mine!!! lol! lol! lol! bounce
Sus In jos
cosmin

Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/02/2011
Varsta : 38
Localizare : Tg Mures

MesajSubiect: Re: Caut sa inchiriez catapulta pe trepied sau spod   Vin Mai 11, 2012 1:39 am

Kuti a scris:
ca sa nu mai deschid alt topic va rog sa ma ajutati cu un sfat,de unde as putea sa fac rost de elastic pt o catapulta??
Caut si nu gasesc,toate elasticele sa apeleze la mine!!! lol! lol! lol! bounce

incearca la meetcarp
Sus In jos
Kuti

Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Caut sa inchiriez catapulta pe trepied sau spod   Sam Mai 12, 2012 10:40 am

ms Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Caut sa inchiriez catapulta pe trepied sau spod   Astazi la 10:50 pm

Sus In jos

Caut sa inchiriez catapulta pe trepied sau spod

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Mures-Crapulmuresean :: Pescuit la crap :: Accesorii si echipamente-

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro