Pescuit Mures-Crapulmuresean

pescuit pentru mureseni si nu numai

Acasaportal*CalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Rolul colegului in echipa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
gimi_mures

Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg Mures

MesajSubiect: Rolul colegului in echipa   Sam Oct 27, 2012 1:46 am

Asa cum toate conteaza intr-o partida de pescuit, colegul este si el o componenta foarte importanta pentru o patida reusita (concurs castigat).Mi se pare un subiect interesant si sensibil pentru ca atata timp cat nu esti pe aceiasi lungime de unda cu el nu ai cum sa reusesti.
Care ar trebui sa fie calitatile lui si cum vedeti voi munca in echipa asta incepand de la alegerea baltii, pregatirea pentru sesiunea de pescuit (concurs), comportamentul in timpul concursului si pana la terminarea lui.

Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg Mures

MesajSubiect: Re: Rolul colegului in echipa   Joi Noi 01, 2012 12:50 pm

Eu cred ca partenerii dintr-o echipa trebuie sa se cunoasca foarte bine unul pe altul, sa se completeze, sarcinile sa si le imparta in functie de aptitudinile fiecaruia, sa cada de acord cu strategia abordata.Daca nu amandoi atunci cel putin unu sa stie sa lase de la el in momentele tensionate si cel mai important sa nu dea vina unul pe altul.Cred ca o echipa bine sudata are nevoie de multe ore de pescuit impreuna.
Alte pareri?
Partenerii vostrii cum sunt Very Happy Wink ?

Reputatie : 17
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 34
Localizare : tg-mures

MesajSubiect: Re: Rolul colegului in echipa   Vin Noi 02, 2012 12:02 am

Parerea mea e ca e bine ca partenerii de echipa sa fie pe aceeasi frecventa dar totodata trebuie sa fie si un pic diferiti(daca ar fi la fel,ce folos?)membrii unei echipe trebuie sa se completeze unul pe altul asa incat impreuna sa formeze un grup bine conturat din toate punctele de vedere.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rolul colegului in echipa   Astazi la 6:36 am

Sus In jos

Rolul colegului in echipa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Mures-Crapulmuresean :: Pescuit la crap :: Discutii generale-

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog