Pescuit Mures-Crapulmuresean

pescuit pentru mureseni si nu numai

Acasaportal*CalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Club sportiv de pescuit pentru mureseni

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Piciu

Reputatie : 6
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 7:55 am

Ca si parere personala nu agreez nici eu prea mult denumirea clubului.As fi venit sambata dar sunt la Sibiu si vin acasa numai saptamana vitoare.O sa ii spun la fratemio daca poate sa va onoreze cu prezenta si va scriu pe forum.Daca o sa facem o intalnire si saptamana vitoare voi veni si eu

ps : sunati-l pe Romica si pe altii ca sa stie si ei de initiativa si sa vina la intalnire
Sus In jos
kosashu

Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/09/2011
Varsta : 36
Localizare : Ungheni

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 7:57 am

Vine si Vlad sambata!
Sus In jos
marian

Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 31
Localizare : tg-mures

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 8:08 am

Piciu a scris:
Ca si parere personala nu agreez nici eu prea mult denumirea clubului.As fi venit sambata dar sunt la Sibiu si vin acasa numai saptamana vitoare.O sa ii spun la fratemio daca poate sa va onoreze cu prezenta si va scriu pe forum.Daca o sa facem o intalnire si saptamana vitoare voi veni si eu

ps : sunati-l pe Romica si pe altii ca sa stie si ei de initiativa si sa vina la intalnire

anunta-l pe Romi sa intre pe forum
Sus In jos
Vali_ms

Reputatie : 17
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 8:10 am

1 Calinut
2 Cosmin
3 Costel
4 Gimi
5 Kosashu
6 Marian
7 Silviu_ms
8 Vali_ms
9 Vlad
Sus In jos
Piciu

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 8:11 am

marian a scris:
Piciu a scris:

anunta-l pe Romi sa intre pe forum

din cate stiu eu nu se mai poate loga pe forum si nu cred ca il mai urmareste
Sus In jos
silviu_ms

Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 32

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 8:38 am

cine se tine de glume si lo banat pe romica mah?....neseriosilor Laughing
Sus In jos
marian

Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 8:43 am

silviu_ms a scris:
cine se tine de glume si lo banat pe romica mah?....neseriosilor Laughing

tocmai pe romica mai....se poate.....
caline v-ati certat mai? Very Happy
Sus In jos
calinut
Admin
Admin

Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : tg mures

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 9:16 am

Da-ti nr de tel.sa-l sun maine sa vad de ce nu se poate loga.

Piciu

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 23, 2012 1:25 pm

calinut a scris:
Da-ti nr de tel.sa-l sun maine sa vad de ce nu se poate loga.

Ai pm cu nr lui.Sa ii explici si ce sa vorbit pe aici
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 12:42 am

Ati vorbit careva cu Romi ?
Daca nu il sun eu.
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 3:49 am

Se pare ca Romi nu poate veni,va fi plecat din localitate,am rezervat separeul de la restaurantul Paris de la ora 20,mai repede nu se poate deoarece au un botez inaintea noastra.Sper sa fie ok pentru toata lumea.
Sus In jos
romi.bica

Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/03/2011

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 10:55 am

Salutari la toata lumea
Am intrat acum pe forum si am citit postarile voastre cu privire la infiintarea clubului. Este o initiativa laudabila si tot respectul pt Koshasu. Pescarii de CRAP din Mures ar trebui sa aiba un asemenea club. Parerea mea personala si sper ca nu supar pe nimeni este aceea ca EU, daca voi fii membru fondator al vreunui club de pescuit, acel club va fi axat DOAR pe pescuitul CRAPULUI, nu pescuit la rapitor,platica si alea alea. Asa as fii sigur ca toata atentia si resursele mele vor fi canalizate doar pe pescuitul la crap. Intr-o postare anterioara Gimi avea dreptate. Ce atata graba cu infintarea? Pana in aprilie avem timp destul sa gandim si sa facem un club competitiv ca doar asat vrem, nu? Avem nevoie de o balta pe care sa ne desfasuram activitatea si pe care trebuie sa o gasim pana in primavara ca daca nu ce facem? Ne intalnim la Paris si populam separeul cu cateva beri pe care le bem in stilul beeeea si elibereaza Very Happy . Acu gata cu glumele. daca nu avem o balta am fii ca o echipa de fotbal fara teren Embarassed Ma repet, va rog sa ma scuzati daca am scris ceva care nu va este pe plac sau am suparat pe cineva. Este doar parerea mea si as fii vrut sa o exprim tete a tete dar nu sunt in localitate in wekend.
Apropo, multumesc Vali si Calin pt telefon si celor care mi-au cerut parerea
Tinem aproape Wink
Sus In jos
kosashu

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 11:04 am

Salut Romi! Toata lumea este binevenita sa isi exprime parerea liber! Graba mea cu infiintarea este strict din cauza spinsorizarilor care le-am putea obtine! Degeaba incepem sa cautam sponsori in aprilie-mai, ca multi au fondurile de sponsorizare epuizate + ca pierdem sansa de a aduna ceva banuti din cei 2%. Pacat ca nu poti veni! Bafta!
Sus In jos
romi.bica

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 11:16 am

Pt ce cauti sponsori? Pt cumparare de echipament? Nu inteleg, care e ideea?
Sus In jos
gimi_mures

Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg Mures

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 11:31 am

Salut Romi. Ma bucur ca suntem pe aceiasi lungime de unda cheers
Se cauta sponsori pentru concursuri de pescuit la crap.Daca gresesc Radule te rog sa ma corectezi.

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 12:01 pm

gimi_mures a scris:
Salut Romi. Ma bucur ca suntem pe aceiasi lungime de unda cheers
Se cauta sponsori pentru concursuri de pescuit la crap.Daca gresesc Radule te rog sa ma corectezi.
Gimi, Cosmin dadea un link pe una din paginile anterioare, foarte interesant! Daca citeai paginile respective, ti-ai fi dat seama in mare ce sens are sa creezi un club de pescuit. Sunt perfect lamurit ca nu te intereseaza concursurile si respect asta. Pe mine ma intereseaza si te rog sa respecti lucrul asta! Pana sambata eu nu mai scriu nici un cuvant pe acest topic! Sambata, sper, se vor lamuri lucrurile! Numai bine!
Sus In jos
gimi_mures

Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg Mures

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 24, 2012 12:13 pm

Binenteles ca iti respect interesele, nu am nimic impotriva concursurilor, Romi te-a intrebat ceva, eu am dat un raspuns la care te-am rugat sa ma corectezi daca gresesc.

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Vin Oct 26, 2012 4:05 am

1 Calinut
2 Cosmin
3 Costel
4 Gimi
5 Kosashu
6 Marian
7 Silviu_ms
8 Vali_ms
9 Vlad
Sa inteleg ca lista se inchide aici?Mai vine cineva?
Sus In jos
romi.bica

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Sam Oct 27, 2012 1:31 am

vin si eu
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Sam Oct 27, 2012 2:40 pm

AS.MuresCarp a fost conceputa in aceasta noapte,urmeaza sa vada si lumina zilei cat de curand!
Sus In jos
Kuti

Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Sam Oct 27, 2012 2:52 pm

Bravo,felicitari sa fie intrun ceas bun!!!!!!!!
Sus In jos
Piciu

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Dum Oct 28, 2012 12:32 am

Vali_ms a scris:
AS.MuresCarp a fost conceputa in aceasta noapte,urmeaza sa vada si lumina zilei cat de curand!

Bravo băieți,asa mai merge Very Happy
Sus In jos
romi.bica

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Dum Oct 28, 2012 2:40 am

Deci sa ajuns la o intelegere? Atunci felicitari si vorba aia ,, bateti fierul cat e cald"
Sus In jos
calinut
Admin
Admin

Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : tg mures

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Dum Oct 28, 2012 10:10 am

Sa aiba o viata cat mai lunga si membrii de calitate !!! cheers

Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 30, 2012 9:12 am

Radu,ce e nou?Gimi?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Astazi la 6:37 am

Sus In jos

Club sportiv de pescuit pentru mureseni

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Mures-Crapulmuresean :: Pescuit la crap :: Discutii generale-

Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit