Pescuit Mures-Crapulmuresean

pescuit pentru mureseni si nu numai

Acasaportal*CalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Club sportiv de pescuit pentru mureseni

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
silviu_ms

Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 32
Localizare : tg-mures

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Vin Mar 09, 2012 12:10 am

vali, au si ceva de haleala p'acolo? ca de pileala am inteles Laughing
Sus In jos
Vali_ms

Reputatie : 17
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Vin Mar 09, 2012 5:45 am

Au papa bun domnu! Cool
Sus In jos
marian

Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Vin Mar 09, 2012 8:27 am

ce noroc ca am vb cu cosmin azi la tel si mi-a zis sa intru pe forum.........ma bag si eu......la ora 19.00 sunt prezent.....
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Vin Mar 09, 2012 8:49 am

1Silviu
2Radu(kosashu)
3Vali
4Romi
5Piciu
6Bogdy
7Marius
8Cosmin
9Calinut
10Marian
Sus In jos
kosashu

Data de inscriere : 19/09/2011
Varsta : 36
Localizare : Ungheni

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Lun Mar 12, 2012 7:40 am

Imi cer scuze ca nu am putut veni, desi m-am anuntat, dar am avut niscaiva probleme de sanatate (nu puteam veni cu perfuzia in mana). As vrea, daca se poate sa imi spuneti ce s-a discutat si daca o sa ne mai intalnim in viitorul apropiat!
Sus In jos
calinut
Admin
Admin

Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : tg mures

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Lun Mar 12, 2012 11:27 am

Dupa parerea mea sigur ne vom mai intalni.A fost o intalnire intre prieteni in care ne-am cunoscut si daca doriti putem programa o alta reuniune sa putem vorbi mai exact despre infiitarea clubului.

Alexz77

Reputatie : 1
Data de inscriere : 18/07/2012

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Sept 05, 2012 9:49 pm

buna pana la urma exista ceva club? sunt si eu interesat Very Happy
Sus In jos
silviu_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Sept 05, 2012 10:17 pm

nu e nici un club inca, e destul de multa birocratie ca sa infintezi un club in tara asta, dar iarna e lunga si e timp destul, deocamdata e inca sezon si toti trag tare sa mai faca cate o partida
ramane sa ne intalnim la un vin fiert si sa concretizam ceva
Wink
Sus In jos
Alexz77

Reputatie : 1
Data de inscriere : 18/07/2012

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Sept 05, 2012 10:23 pm

oke astept informati noi!
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 02, 2012 2:31 am

Un club sportiv e greu de pus in miscare dar nu imposibil,insa neajunsurile sunt multe,in primul rand e nevoie de o balta cu a carui administrator clubul sa ajunga la o intelegere in privinta avantajelor care trebuie sa le aiba membrii,o balta care sa ofere bune conditii.....si aici avem o mare problema!In al doilea rand e nevoie de oameni care sa formeze baza acestui club(cand ma gandesc ca nu suntem in stare sa purtam dicutii in mod fluent pe acest forum care e singurul de profil in mures,mi-e greu sa cred ca e posibil sa visam la un proiect de genul unui club).
Parerea mea e ca deocamdata subiectul clubului trebuie incheiat,sa speram ca in urmatorii ani se va gasi cineva sa preia o balta si sa o aduca la un nivel de bun simt,atunci in mod cert daca punem toti suflet ,om sa putem realiza ceva!
Sus In jos
Piciu

Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 02, 2012 2:47 am

Vali_ms a scris:
Un club sportiv e greu de pus in miscare dar nu imposibil,insa neajunsurile sunt multe,in primul rand e nevoie de o balta cu a carui administrator clubul sa ajunga la o intelegere in privinta avantajelor care trebuie sa le aiba membrii,o balta care sa ofere bune conditii.....si aici avem o mare problema!In al doilea rand e nevoie de oameni care sa formeze baza acestui club(cand ma gandesc ca nu suntem in stare sa purtam dicutii in mod fluent pe acest forum care e singurul de profil in mures,mi-e greu sa cred ca e posibil sa visam la un proiect de genul unui club).
Parerea mea e ca deocamdata subiectul clubului trebuie incheiat,sa speram ca in urmatorii ani se va gasi cineva sa preia o balta si sa o aduca la un nivel de bun simt,atunci in mod cert daca punem toti suflet ,om sa putem realiza ceva!

Am putea face,doritori sigur vor fi multi,dar in primul rand ne trebuie un lac cat de cat bun Smile
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 02, 2012 2:49 am

Clar!Si cum nu exista asa ceva........sau ma rog....cu cine sa discuti?Cu Bartha?
Sus In jos
calinut
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 02, 2012 7:35 am

Vali se poate incerca si nu numai pe ramura carpfishingului,si la rapitor,feeder etc.Cautam cel putin cate un pescar si din celelalte tipuri de pescuit.Poate gasim si un sponsor(ii punem o reclama pe tricouri ),balti in mures nu prea avem ,dar se poate discuta pe la Iernut,Saulia,etc sa ne lase la o taxa de c&r.Pentru inceput tot e ceva si sa nu uitam ca inceputul e cel mai greu.

Kuti

Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Joi Oct 11, 2012 12:09 am

Nu uitati ca avem lac!!!intradevar e foarte mic dar exista!! Razz Razz Razz
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Joi Oct 11, 2012 1:03 am

N-am uitat....eu unul as fi curios sa bag vreo 3 lansete si vreo 20 de kile de nada la tine in lac Very Happy
Sus In jos
Kuti

Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Joi Oct 11, 2012 1:24 am

asa o oferta e greu de refuzat Laughing Laughing Laughing saptamana viitoare e vreme destul de buna si daca mananca esti invitat......de fapt esti invitat ori cum si vezi tu daca mananca sau nu Smile Smile
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Joi Oct 11, 2012 1:38 am

asemenea oferta nu o pot refuza nici mort,deci pe weekendul urmator sa nu i-mi fac program? Very Happy
Sus In jos
kosashu

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Lun Oct 15, 2012 10:02 am

Salutari! Am pregatita toata documentatia si saptamana asta voi trimite la minister actele pentru rezervarea denumirii! Daca sunteti interesati in a deveni membrii fondatori si sa demaram treaba, anuntati-ma. 0746177588. Fiecare dintre membrii fondatori va trebui sa participe cu materiale (lansete, mulinete, echipament in general) care sa le punem pentru inceput in patrimoniul clubului sa formam o baza materiala minima.(obligatorie) Ar trebui sa ne intalnim, daca vreti, sa discutam pe tema asta!
Sus In jos
Vali_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Lun Oct 15, 2012 11:18 am

Sal,ai gasit o solutie in legatura cu balta pe care i-si va desfasura activitatea clubul?Te-ai gandit la o balta anume?
Sus In jos
kosashu

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Lun Oct 15, 2012 11:34 am

Solutie de moment am, caci am un unchi care are o balta, mica ce-i drept, aici, in ungheni, populata cu crap, caras si ceva rapitor. Da nu asta e cel mai important, dupa parerea mea. O colaborare cu un patron de balta cat de cat ok poate veni pe parcurs, dupa ce obtinem si ceva rezultate cu clubul. Aici in Ungheni (moresti) cunosc pe cineva care are balti populate bine cu crap dar care nu le-a deschis pescuitului inca. Si cu el voi putea discuta pentru o colaborare!
Sus In jos
marian

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mar Oct 16, 2012 7:31 am

interesant....chiar ca ar fi ceva sa facem clubul asta o data
Sus In jos
calinut
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 17, 2012 8:09 am

alegeti o data si o locatie si haideti sa ne intalnim

kosashu

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 17, 2012 9:35 am

Vineri dupamasa (seara), ora mi-e totuna, la restaurantul Dona pot rezerva masa in separeu. Daca e ok, cine se inscrie?? Sau alte propuneri?
Sus In jos
marian

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 17, 2012 11:37 am

din pacate sunt plecat la bucuresti.......dar sa ma tineti la cuent....
Sus In jos
silviu_ms

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Mier Oct 17, 2012 11:53 pm

care e restaurantul dona?
Prezent si eu daca nu intervine ceva Cool
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Club sportiv de pescuit pentru mureseni   Astazi la 6:36 am

Sus In jos

Club sportiv de pescuit pentru mureseni

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Mures-Crapulmuresean :: Pescuit la crap :: Discutii generale-

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog