Pescuit Mures-Crapulmuresean

pescuit pentru mureseni si nu numai

Acasaportal*CalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

amintiri de la Tancabesti si Livada

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
silviu_ms

Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 32
Localizare : tg-mures

MesajSubiect: Re: amintiri de la Tancabesti si Livada   Mar Noi 01, 2011 12:53 am

faine poze piciule, pacat de vreme si de situatia creata ca sigur altul era rezultatul, la anu sarim pe ei poate ne strangem mai multi din mures si facem o iesire la inceput de aprilie si poate dee ce nu o cupa a pescarilor mureseni Laughing
marian baga si tu ceva poze sa ne mai delectam pe vremea asta asa nasoala
Sus In jos
Piciu

Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: amintiri de la Tancabesti si Livada   Mar Noi 01, 2011 10:24 am

silviu_ms a scris:
faine poze piciule, pacat de vreme si de situatia creata ca sigur altul era rezultatul, la anu sarim pe ei poate ne strangem mai multi din mures si facem o iesire la inceput de aprilie si poate dee ce nu o cupa a pescarilor mureseni Laughing

ar fii frumos Very Happy
Sus In jos
marian

Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: amintiri de la Tancabesti si Livada   Mar Noi 01, 2011 10:31 am

silviu_ms a scris:

o sa bag si eu poze doar sa le primesc de la prietena mea.....o s-o rog sa mi le trimita........cat despre capturi ,v-am mai spus ca am prins doar crapul cat palma Very Happy .....am stat cu COSMIN 3 nopti si asta a fost tot recensamantul(sa nu uit de soricelul care nu a mai vrut sa coboare din masina Very Happy )........
Sus In jos
marian

Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: amintiri de la Tancabesti si Livada   Mar Noi 01, 2011 10:33 am

Piciu a scris:
marian a scris:

mici completari spuselor tale ...de fapt au fost 3 crapi,am mai prins eu un crap sambata noaptea(bine acum era si el cat palma dar..... Very Happy )

Ps: -si pe partea ta erau tot 20 de lansete Very Happy

inseamna ca voi erati Razz aveam 18 lansete pe partea noastra (eu 4,rapy si colegul 6 si la cabanuta erau doi mureseni cu 8 lansete) Razz pune niste poze cu crapii care i-ati prins Very Happy

mda Very Happy eram eu si cosmin Very Happy

mi s-a aprut ca baietii de langa tine aveau fiecare cate 4 bete...
Sus In jos
silviu_ms

Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 32

MesajSubiect: Re: amintiri de la Tancabesti si Livada   Mar Noi 01, 2011 12:08 pm

pai sa inteleg ca ati fost deodata toti si nu stiati unii de ceilalti?...asta da lipsa de comunicare Laughing
Sus In jos
Piciu

Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: amintiri de la Tancabesti si Livada   Mier Noi 02, 2011 9:09 am

marian a scris:
silviu_ms a scris:

o sa bag si eu poze doar sa le primesc de la prietena mea.....o s-o rog sa mi le trimita........cat despre capturi ,v-am mai spus ca am prins doar crapul cat palma Very Happy .....am stat cu COSMIN 3 nopti si asta a fost tot recensamantul(sa nu uit de soricelul care nu a mai vrut sa coboare din masina Very Happy )........

eu 2 soareci am prins din maşina Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: amintiri de la Tancabesti si Livada   Astazi la 2:28 am

Sus In jos

amintiri de la Tancabesti si Livada

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Mures-Crapulmuresean :: Locuri si competitii de pescuit la crap :: Locuri de pescuit la crap-

Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro