Pescuit Mures-Crapulmuresean

pescuit pentru mureseni si nu numai

Acasaportal*CalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Nada Carping Club

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2
AutorMesaj
Vali_ms

Reputatie : 17
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 34
Localizare : tg-mures

MesajSubiect: Re: Nada Carping Club   Vin Oct 26, 2012 6:17 am

Piciu a scris:
Vali_ms a scris:
Poti avea orice fel de bile daca nu stii sa le folosesti!

credema ca stiau baietii sa le foloseasca,sa nu mai zic ca au venit cu un Mercedes GLK,remorca,scule de sute de milioane Smile captura lor a fost de 11 kg,a mea de 12,5 iar la cantitate ei au prins cate 5-6 pesti fiecare
Pai daca stiau sa le foloseasca mai bine decat tine sunt convins ca aveau alte rezultate,si iarasi ajungem la aceeasi poveste....mercedes,remorca,scule de sute de milioane......nene,puteu veni si cu helicopterul si cu scule din aur,in loc de plumbi diamante......,bineinteles ca mai conteaza si locul de pe care au pescuit dar nu intr-o chiar asa de mare masura la Ohat.
Sus In jos
Piciu

Reputatie : 6
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Nada Carping Club   Vin Oct 26, 2012 6:22 am

Vali_ms a scris:
Piciu a scris:
Vali_ms a scris:
Poti avea orice fel de bile daca nu stii sa le folosesti!

credema ca stiau baietii sa le foloseasca,sa nu mai zic ca au venit cu un Mercedes GLK,remorca,scule de sute de milioane Smile captura lor a fost de 11 kg,a mea de 12,5 iar la cantitate ei au prins cate 5-6 pesti fiecare
Pai daca stiau sa le foloseasca mai bine decat tine sunt convins ca aveau alte rezultate,si iarasi ajungem la aceeasi poveste....mercedes,remorca,scule de sute de milioane......nene,puteu veni si cu helicopterul si cu scule din aur,in loc de plumbi diamante......,bineinteles ca mai conteaza si locul de pe care au pescuit dar nu intr-o chiar asa de mare masura la Ohat.

noah vezi ca ti-ai dat seama pana la urma Razz conteaza "LOCUL" de pescuit.Eu atunci am pescuit pe numar 5,unul din cele mai bune locuri de pe lac,iar ei pe 45-46-47 (acolo unde a castigat dudi anul trecut concursul cu peste 900 kg.dar loc destul de dificil) Smile

Daca nu sunt acolo pestii poti sa dai cu orice nada ca nu vei prinde,iar daca stai pe un loc bun cu nada cat de cat buna,poti face un rezultat satisfacator Smile
Sus In jos

Nada Carping Club

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Inapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Mures-Crapulmuresean :: Pescuit la crap :: Nade si momeli-

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro