Pescuit Mures-Crapulmuresean

pescuit pentru mureseni si nu numai

Acasaportal*CalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Marcu ion

Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/04/2011

MesajSubiect: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Mar Apr 19, 2011 3:06 am

Am fost de 2 ori in ultimele saptamana si am vazut la pescari exemplare foarte frumoase de crap romanesc 4-5 kg.Eu am prins doar 3 bucati pana la 2kg. Ati mai pescuit careva acolo ? Cica au populat anu asta cu 1 tona de crap.
Te rog sa treci pe la topicul "Prezentari",multumesc de intelegere.Edit Calinut
Sus In jos
marian

Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 31
Localizare : tg-mures

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Mar Apr 19, 2011 6:58 am

au populat cu aproape o tona.............dar amestecat cu fitofag si asa mai departe............
la ce ai reusit sa-i prinzi?la porumb cumva?
Sus In jos
Marcu ion

Data de inscriere : 19/04/2011

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Mar Apr 19, 2011 12:17 pm

Am prins si la porumb(dinasta de conserva) si la rama Very Happy
Sus In jos
RusuFlorin

Data de inscriere : 09/04/2011
Varsta : 24
Localizare : Tg Mures

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Mier Apr 20, 2011 12:53 am

Am fost si eu pe balta am prins 2 ciortani de 1 kg la pluta si ceva caras dar eu nu am nimic cu Propietaru balti dar vede ca prinde pescari si da drumu la conducta de apa si toti pestii i zapaceste :-j asa oameni rar mai vezi !
Sus In jos
marian

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Mier Apr 20, 2011 6:39 am

mda........chestia ii ca il cunosc destul de bine pe domnul uifalean.......ce sa faci....fiecare cum crede......
apropo.... cat e taxa anul asta?
Sus In jos
RusuFlorin

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Mier Apr 20, 2011 7:32 am

35 lei e taxa...
Sus In jos
alex_mures

Data de inscriere : 24/11/2010

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Vin Apr 22, 2011 7:03 am

am fost la populare....cat de curand un filmulet de la populare
PS. nu sant prieten cu propietarul,imi platesc taxa ca fieacare altul....nu e chiar asa negrul dracul cum se crede
va invit la un pescuit la pluta si feeder,sa vedem daca se poate prinde sau nu Wink
Sus In jos
marian

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Vin Apr 22, 2011 7:21 am

alex_mures a scris:
am fost la populare....cat de curand un filmulet de la populare
PS. nu sant prieten cu propietarul,imi platesc taxa ca fieacare altul....nu e chiar asa negrul dracul cum se crede
va invit la un pescuit la pluta si feeder,sa vedem daca se poate prinde sau nu Wink

nu e chiar asa ne negru...ai dreptate............e ok...........cu toate ca il cunosc si eu platesc taxa
luni daca permite vremea vreau sa ajung pe lac
am vorbit chiar azi cu el la tel...........zice ca se prinde crap aproape zilnic...........
Sus In jos
alex_mures

Data de inscriere : 24/11/2010

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Vin Apr 22, 2011 11:07 am

o sa fiu cu un Renault Master portocaliu......cine vrea poate pescuim impreuna luni Wink
PS. daca am timp trec si maine pe acolo
Sus In jos
RusuFlorin

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Joi Apr 28, 2011 1:54 am

alex cum a mers ???
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures   Astazi la 2:28 am

Sus In jos

Lac Sancraiul de Mures, Hanul pescarilor situat langa Mures

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pescuit Mures-Crapulmuresean :: Locuri si competitii de pescuit la crap :: Locuri de pescuit la crap-

Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit